20 MART ÇARŞAMBA - SOUNDCHECK
Şehir Okul Adı
Saat
İstanbul Acıbadem Bilim Doğa Anadolu Lisesi
İstanbul İstek Belde Okulları
İstanbul Özel Ataşehir Sevinç Anadolu Lisesi
İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi
İstanbul Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi
İstanbul İstanbul Kadıköy Lisesi
İstanbul Galatasaray Lisesi
İstanbul Beşiktaş Anadolu Lisesi
10:00 - 11:00
İstanbul Beyoğlu Kasımpaşa Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Saint Michel Fransız Lisesi
İstanbul Şişli Anadolu Lisesi
İstanbul Çapa Fen Lisesi
İstanbul Bahçeköy Açı Lisesi
İstanbul Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi
Kocaeli Kartepe Anadolu Lisesi
Kocaeli Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi
Sakarya Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel Anadolu Lisesi
11:00 - 12:00
İstanbul Abdülkadir Aksu Anadolu Lisesi
Sakarya Atatürk Anadolu Lisesi
Sakarya Karasu Atatürk Anadolu Lisesi - Karasu Anadolu Lisesi
Sakarya Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi
Kocaeli Özel Enka Okulları
Sakarya Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi
Sakarya Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi
Sakarya Teksen Koleji
Sakarya Tes-İş Adapazarı Anadolu Lisesi - Özel Sakarya Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi
Tekirdağ Tekirdağ Bilgi Koleji
12:00 - 13:00
Yalova Özel Uzmanlar Anadolu Lisesi - Özel Uzmanlar Fen Lisesi
Yalova Yalova Doğa Anadolu Lisesi
Edirne Özel Edirne Bahçeşehir Fen Lisesi
Edirne Şahika Erkurt Anadolu Lisesi
Edirne Edirne Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi
Bursa Özel Bursa Bahçeşehir Anadolu Lisesi
Kocaeli Neşet Yalçın Anadolu Lisesi
Bursa Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi
Bursa Bursa Anadolu Kız Lisesi
13:00 - 14:00
Kocaeli Kocaeli Anadolu Lisesi
Tekirdağ Özel Tekirdağ Aka Koleji
İstanbul Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Avcılar Firuzköy Çok Programlı Anadolu Lisesi
İstanbul Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Bursa Özel 3 Mart Halil Güleç Fen-Anadolu Lisesi
Bursa Özel Era Eğitimde Rasyonel Açılım Anadolu Lisesi
Bursa Sami Evkuran Anadolu Lisesi - Bursa Halil İnalcık Bilim ve Sanat Merkezi
İstanbul Oğuzkaan Koleji
İstanbul Notre Dame De Sion Özel Fransız Lisesi
14:30 - 15:30
İstanbul Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
İstanbul Küçükçekmece Anadolu Lisesi
İstanbul Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi
İstanbul Kasımpaşa Anadolu
İstanbul Mürüvvet Evyap Okulları
İstanbul Fatih Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi
İstanbul Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi
İstanbul Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi
İstanbul Arnavutköy Anadolu Lisesi
İstanbul Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesi
İstanbul Avcılar Anadolu Lisesi
15:30 - 16:30
İstanbul Avcılar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi
İstanbul Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe 50.Yıl Kampüsü
İstanbul Bakırköy Anadolu Lisesi
İstanbul Büyükçekmece Atatürk Anadolu Lisesi
İstanbul Büyükçekmece Lisesi
İstanbul Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi
İstanbul Hacı İsmail Gündoğdu Çok Programlı Anadolu Lisesi
İstanbul Heybeliada Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi
İstanbul Özel Anakent Koleji
16:30 - 17:30
İstanbul Özel Ata Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Atabek Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi - Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Bilfen Çamlıca Liseleri
İstanbul Özel Çamlıca Doğa Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Çapa Kültür Temel Lisesi
İstanbul Sancaktepe Anadolu Lisesi
İstanbul Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi
İstanbul Teknoloji Ve İnsan Koleji - Bostancı Doğa K
İstanbul Ulus Özel Musevi Okulları
17:30 - 18:30
İstanbul Yenilevent Anadolu Lisesi
İstanbul Çekmeköy Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi
İstanbul Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi
İstanbul Era Kolejleri Beykent Kampüsü
İstanbul Eyüboğlu Eğitim Kurumları
İstanbul Füsun Yönder Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Uğur Anadolu Lisesi
İstanbul Acarkent Doğa Anadolu Lisesi
18:30 - 19:30
İstanbul Ağva Anadolu Lisesi
İstanbul Aşık Veysel Anadolu Lisesi
İstanbul Bahattin Yıldız Anadolu Lisesi
İstanbul Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi
İstanbul Çamlıca Final Anadolu Lisesi
İstanbul Irmak Okuları
İstanbul İsmet Aktar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Beylikdüzü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul İstanbul Özel Enka Lisesi
19:30 - 20:30
İstanbul İstanbul Üsküdar Lisesi
İstanbul Oğuzkaan Koleji Maltepe Anadolu Lisesi
İstanbul Orhangazi Anadolu Lisesi
İstanbul Özden Cengiz Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Denizatı Lisesi
İstanbul Özel Fenbilimleri Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Kadıköy Doğa Anadolu Lisesi - Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Mef Lisesi
İstanbul Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi/Özel Kadıköy Akşam Lisesi
20:30 - 21:30
21 MART PERŞEMBE - SOUNDCHECK
Şehir Okul Adı
Saat
İstanbul Fatin Rüştü Zorlu Anadolu Lisesi - 50. Yıl Cumhuriyet Feridun Tümer Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Fenerbahçe Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Pikare Temel Lisesi - Özel Kadıköy Rıhtım Final Temel Lisesi - Halit Armay Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul 50.Yıl Tahran Anadolu Lisesi
İstanbul İstek Özel Acıbadem Anadolu Ve Fen Lisesi
İstanbul Ted Özel Atakent Koleji
İstanbul Sabiha Gökçen Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul FMV Özel Ayazağa Işık Lisesi Ve Fen Lisesi
10:00 - 11:00
İstanbul Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Maltepe Final Temel Lisesi - Atilla Uras Anadolu Lisesi - Özel Mektebim Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Ataşehir Çözüm Akademi Anadolu Lisesi
İstanbul Çevre Koleji
İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi
İstanbul İstanbul Erkek Lisesi
İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi
İstanbul Pertevniyal Lisesi
İstanbul İelev Özel Lisesi
11:00 - 12:00
İstanbul Kabataş Erkek Lisesi
İstanbul Sainte Pulchérie Fransız Lisesi
İstanbul Vefa Lisesi
İstanbul Sev Amerikan Koleji
İstanbul İstanbul Alman Lisesi
İstanbul İstek Bilge Kağan
İstanbul İstek Bilge Kağan Fen Lisesi
İstanbul Özel Beylikdüzü Beykent Uğur Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Beylikdüzü Modern Eğitim Koleji Anadolu Ve Fen Lisesi
12:00 - 13:00
İstanbul Özel Büyükçekmece Akademi Fen Lisesi - Özel Büyükçekmece Akademi Anadolu Lisesi
Kırklareli Lüleburgaz T.E.K. Güzel Sanatlar Lisesi
Kırklareli Özel Lüleburgaz Doğa Anadolu Lisesi
İstanbul Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi
Tekirdağ Özel Çerkezköy Gülerçin Anadolu Lisesi
Tekirdağ Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi
İstanbul Koç Lisesi
Tekirdağ Tekirdağ Doğa Koleji
13:00 - 14:00
Kocaeli TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi
İstanbul Sabancı 50.Yıl Anadolu Lisesi
Tekirdağ Özel Çorlu Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okulları
Tekirdağ Şarköy Anadolu Lisesi
Tekirdağ Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi
Yalova Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi
Kocaeli Kocaeli Fen Lisesi
Kocaeli Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi
İstanbul Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi
Kocaeli Anibal Anadolu Lisesi
14:30 - 15:30
İstanbul Özel Erol Altaca Anadolu Lisesi
Kocaeli Gökşen Mustafa Yücel Anadolu Lisesi
Kocaeli Gölcük Fen Lisesi
İstanbul Özel Zeytinburnu Uğur Temel Lisesi
Kocaeli İzmit Özel Seymen Anadolu Lisesi
İstanbul Yeşilköy Anadolu Lisesi
İstanbul Gürlek Nakipoğlu Anadolu Lisesi
Kocaeli Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi
İstanbul Özel İstanbul Kağıthane Açı Anadolu/Fen Lisesi - Özel Şişli Açı Anadolu Lisesi
Kocaeli Kocaeli Marmara Koleji Anadolu Lisesi
Kocaeli Muammer Dereli Fen Lisesi
15:30 - 16:30
İstanbul Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi
İstanbul Ergün Öner Mehmet Öner Anadolu Lisesi
Kocaeli Uğur Okulları Başiskele Kampüsü
İstanbul Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi Ve Ticaret Okulu
İstanbul Özel Temel Bilimler Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Tuzla Uğur Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Cent Koleji
İstanbul Prof. Dr. İbrahim Canan Anadolu Lisesi
İstanbul Sefaköy Anadolu Lisesi
16:30 - 17:30
İstanbul Selimiye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Ted Rönesans Koleji
İstanbul Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Lisesi
İstanbul Vefa Poyraz Anadolu Lisesi
İstanbul Zincirlikuyu İsov Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Bahçeşehir Bilfen Fen Lisesi
İstanbul Özel İstek Semiha Şakir Anadolu Lisesi
İstanbul Hasan Ferruh Özen Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Bakırköy Dil Ve Konuşma Temel Lisesi - Özel Kadıköy Dil Ve Konuşma Temel Lisesi
İstanbul Özel Darüşşafaka Lisesi
17:30 - 18:30
İstanbul Otocenter Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi
İstanbul Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi
İstanbul Hüseyin Bürge Anadolu Lisesi
İstanbul İstek Özel Atanur Oğuz Lisesi
İstanbul İtü Geliştirme Vakfı Okulları / Özel Ekrem Elginkan Lisesi
İstanbul Kağıthane Anadolu Lisesi
İstanbul Kağıthane İto Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Kaşgarlı Mahmut Anadolu Lisesi
18:30 - 19:30
İstanbul Kurtköy Anadolu Lisesi
İstanbul Kültür2000 Koleji
İstanbul Özdemir Sabancı Emirgan Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Alev Lisesi
İstanbul Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Çamlıca Uğur Anadolu Lisesi
Gaziantep Özel Sedat Akdoğan Koleji
İstanbul Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi
19:30 - 20:30
İstanbul Özel İstek Uluğbey Anadolu Lisesi
İstanbul Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi
İstanbul Habire Yahşi Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Arel Lisesi
İstanbul Özel Birey Temel Lisesi - Kartaltepe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Kültür Anadolu Lisesi - Özel Kültür Fen Lisesi
20:30 - 21:30